Kurumsal

Hakkımızda

1990 yılında İstanbul’un Laleli semtinde Çavuşoğlu Otomotiv markası ile ticari faaliyetlerimize başladık. 2016 yılına kadar araç alım-satım ve ticari taksi plakası sektöründe güven ve kaliteden ödün vermeden hizmetlerimizi yerine getirdik. 2017 şirket yapılanmasında yapılan değişiklik sonucu Zenit Motors adıyla yeni dönemde ikinci kuşağımızın öncülüğünde, araç alım-satım ve ticari plaka hizmetlerimizin yanında, araç kiralama hizmetinide vermeye başladık.

Zenit Motors sahip olduğu araç portföyü, müşteri hizmet kalitesi ile yaygın hizmet ağı sayesinde her geçen gün arttırmış ve müşterilerini asla yanıltmayan gerçekçi bir şirket politikasını benimsemiştir.

Geçmişte olduğu gibi yeni çalışma yaşamımızda da bilgi ve tecrübemizden aldığımız gücü, doğruluk ve kalitemizle birleştirerek büyük hedeflere yürümekte kararlıyız.

Misyonumuz

Zenit Motors sektöründe müşteri odaklılık prensibi üzerinde çalışan, sektörünü iyi tanıyan, paydaşlarının beklentilerini bilen ve yeni beklentiler tanımlayıp, bunların en üst düzeyde tatminini hedefleyen, yaratıcı insan gücüne sahip ve bu doğrultuda teknolojiyi iyi kullanan, güvenilir, otomotiv sektörü alanında verimli ve kârlı hizmet sunmayı hedefleyen bir otomotiv şirketidir.

Vizyonumuz

İkinci El Otomotiv sektöründe; öncü ve lider olmak, evrensel kalite ve standartlarda hizmet sunarak büyümemizi sürekli kılmaktır.